Посета компанији Philip Morris Operations а.д. Ниш

Компанија Philip Morris Operations а.д. Ниш у сарадњи са Центром за развој каријере студената и истраживача Универзитета у Нишу организује посету компанији.

Циљ посете је боље упознавање студената са компанијом Philip Morris, производњом и Inkompass програмом студентске праксе.

Посета је намењена студентима Рачунарских наука Природно математичког факултета, Електронског, Машинског и Факултета Заштите на раду који су на завршној години основних студија или мастер студија.

Посете ће бити организована 25. и 26. новембра са почетком у 10 часова.

Уколико сте заинтересовани да научите нешто ново и повежете теоријско и практично знање, пријавите се путем маил-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..">Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Молимо Вас да у пријави наведете име и презиме, факултет, као и годину студија. Пријаве су отворене до 21.11.2019.

За више информација о Inkompass студентском програму праксе посетите сајт www.inkompass.global.