Потписани уговори о стипендирању између студената Машинског факултета у Нишу и компаније Leoni Wiring Systems Southeast Д.О.О. Прокупље

У уторак, 06. марта 2018. године, у просторијама Start-up центра на Електронском факултету у Нишу, компанија Leoni Wiring Systems Southeast д.о.о. Прокупље потписала је уговоре о стипендирању са петнаесторо студената Универзитета у Нишу.

Седморо студената Машинског факултета у Нишу је добило статус стипендисте ове Компаније:

• Никола Ђорђевић, студент четврте године основних академских студија студијског програма Машинско инжењерство,
  • Милош Китанов, студент четврте године основних академских студија студијског програма Машинско инжењерство,
  • Марко Перић, студент четврте године основних академских студија студијског програма Машинско инжењерство,
  • Ивана Голубовић, студент четврте године основних академских студија студијског програма Инжњерски менаџмент,
  • Павле Николић, студент прве године мастер академских студија студијског програма Енергетика и процесна техника,
  • Никола Миладинов, студент прве године мастер академских студија студијског програма Енергетика и процесна техника,
  • Милица Личина, студент прве године мастер академских студија студијског програма Енергетика и процесна техника.

Стипендије које су добили наши студенти представљају подстрек за њихов даљи успешан рад и благовремени завршетак студија на Факултету, како би били у могућности да добију запослење у Компанији.

Машински факултет у Нишу ће се и надаље трудити да својим студентима обезбеди добијање стипендија, као и реализацију квалитетне стручне праксе и израде квалитетних дипломских и мастер радова на основу потписаних уговора о пословно-техничкој сарадњи са привредним субјектима из Југоисточне Србије.

WP1 1
 WP2 2  WP3 3