Трибина КАДАР ДА БУДЕМ КАДАР

Поштоване колегинице и колеге,

Студентски парламент Машинског факултета и СУМФН, у сарадњи са Центром за развој каријере студената и истражива
ча Универзитета у Нишу, организује

трибину

КАДАР ДА БУДЕМ КАДАР

Која ће се одржати 26. и 27. фебруара 2020. на VI спрату Машинског факултета.

Студенти ће имати прилику да чују еминентне предаваче који ће своја излагања имати:

26.02. са почетком у 13:30ч

PHILIP MORRIS INTERNATIONAL

Стручњаци из ове компаније представиће нам симулацију разговора за посао - како се треба представити потенционалном послодавцу.

27.02. са почетком у 12:00ч

Компанија LEONI

Како написати CV и мотивационо писмо.

Пријаве ће бити отворене за све оне који желе да науче и сазнају шта је кључно за успешан почетак!

Како бисте учествовали неопходно је да се пријавите и попуните онлајн анкету:

Сазнајте нешто више од успешних људи и говорника!

За све додатне информације можете нам се обратити у канцеларији Студентског парламента на IV спрату или путем е-маила:

Ваш Студентски парламент и СУМФН