Johnson Electric Group - Program plaćene stručne prakse

Johnson Electric Group je lider u proizvodnji mikromotora, elektropokretačkih podsistema i pogona za
automobilsku i širu industirjsku primenu.

Pozivamo studente master studija Mašinskog fakulteta u Nišu da se prijave za:

Program plaćene stručne prakse

Pravo na učešće u programu imaju:

• Studenti koji su prvi put upisali master studije u oktobru/novembru 2020. godine na smerovima Proizvodno-informacione tehnologije, Mehatronika i upravljanje ili Mašinske konstrukcije, razvoj i inženjering.

Kriterijumi za vrednovanje kandidata su sledeći:

• Prosečna ocena na osnovnim studijama najmanje 7,
  • Procenat uspešnosti na testu koji će biti organizovan i realizovan u prostorijama fakulteta
  • minimum 50%,
  • Srednji nivo poznavanja engleskog jezika,
  • Ishod individualnog razgovora sa kandidatima koji su ispunili uslov testa.

Realizacija same stručne prakse počinje u prvoj sedmici marta i traje do poslednje sedmice decembra, sa
izuzetkom meseca avgusta.

Praktikanti će provoditi dva dana sedmično u kompaniji u periodu od 08:00 do 16:00.

Prijave za učešće u programu (ime i prezime, broj indeksa, smer, prosečna ocena) pošaljite na mail adresu:

Rok za prijavu: 15.01.2021.

pdf25-12-2020_Oglas_za_stručnu_praksu_2021-Mašinski_fakultet.pdf