Одлагање мартовског испитног рока

Поштоване колегинице и колеге,

сведоци смо погоршања епидемиолошке ситуације и константног повећања броја заражених  из дана у дан. С тим у вези, а сходно доношењу нових мера, руководство Машинског факултета у Нишу је одлучило да се одржавање мартовског испитног рока за све нивое студија одложи до даљег.
Термини одржавања испита ће бити накнадно одређени и благовремено објављени, како би ваш процес учења могао бити успешно настављен. У оваквој ситуацији не би лицитирали са могућим новим терминима, при чему ће одлука о терминима одржавања испита у мартовском испитном року бити донешена најмање 10 дана пре првог термина одржавања испита.
Како је пријављивање испита за студенте основних академских студија завршено, пријаве остају валидне.
Пријава испита за студенте мастер и докторских академских студија се продужава до петка, 26. марта 2021.год.

Руководство Факултета ће и даље пратити епидемиолошку ситуацију и на основу ње и препорука надлежних органа доносити одговарајуће одлуке о којима ћете бити благовремено обавештени.

Останите ми здраво и размишљајте позитивно.

Горан Јаневски
продекан за наставу