Наш студент Дамјан Рангелов међу награђеним студентима Универзитета у Нишу

Поводом обележавања педесет шест година успешног постојања и рада Универзитета у Нишу, на свечаној седници Савета и Сената, додељене су Повеље Универзитета  најбољим дипломираним студентима ове високошколске институције за академску 2019/2020. годину.

Међу награђенима је и Дамјан Рангелов који је Основне академске студије на Машинском факултету завршио са просеком 9.83 а Мастер академске студије са просеком 10.00.

Дамјан је у овој школској години студнет прве године Докторских академских студија као истраживач-стипендиста Министарста просвете, науке и технолошког развоја.

Вест на сајту Универзитета у Нишу можете погледати на линку овде.

Видео репортажу са доделе маграда можете погледати на линку.

Гостовање Дамјана у емисији Bella Amie телевизије са осталим добитницима награде можете погледати на линку.

Машински факултет честита Дамјану Рангелову на заслуженој награди и жели му пуно среће и здравља и успеха у наставку своје академске каријере.