Посета компаније ZF Serbia d.o.o. нашем факултету

10. маја 2023. године наш факултет угостио је интернационалну компанију ZF Serbia d.o.o. Студенти су имали прилику да чују презентацију о самој компанији, њеним циљевима и могућностима, као и да се упознају са запосленима. У холу факултета су били изложени неки од производа, које су студенти имали прилику да виде уживо.

0 1 3

По први пут, студенти су се упознали са облашћу E- mobility (најбрже растућа област аутомобилске индустрије). Прилике за студенте завршних година нашег факултета су на више локација: Панчево (Седиште фирме, фабрике и RnD центар) и Нови Сад (RnD центар).

4 8 6

Такође, овим путем студенти су били директно упознати са искуствима запослених и њиховим каријерним путевима у оквиру компаније, као и пословним приликама и програму праксе ,,E-generation'' који је развила компанија ZF Serbia d.o.o.

За више информација посетите званични сајт компаније: zf.com