Кока Кола ХБЦ стручна пракса

Поштоване колегинице и колеге,

Компанија Роса Власина, чланица Кока Кола ХБЦ групе, исказала је потребу за практикантима и дипломцима – студентима завршних година основних и мастер студија Машинског факултета у Нишу. Дужина трајања праксе је, у зависности од квалификације и могућностима практиканата, од једног до три месеца. Свако од практиканта ће имати свог ментора. Трошкове реализације праксе сносиће компанија Роса Власина -  накнада за рад на пројектним задацима, топли оброк са свим припадајућим порезима и доприносима. Компанија Роса Власина ће сносити и целокупне путне трошкове од Владичиног Хана до седишта компаније на Власини а постоји могућност покривања трошкова из других градова југа Србије уколико нема довољно кандидата.

Постоји могућност обављања и редовне Стручне праксе као и израда дипломских радова која отвара могућности даље апликације ка позицијама у компанији.

Студенти своје пријаве (мотивационо писмо, кратку радну биографију) могу послати на мејл

Постаните део Кока Кола ХБЦ групе

CocaCola 1