Додељени златни индекси и златне дипломе

Поводом дана факултета свечано Машински факултет додељује златне диполоме и златне индексе.

Традиционално, сада већ по четрнаести пут Машински факултет додељеује златне индексе свим својим студентима који су студије уписали пре 50 година. Ове године су то студенти који су факултет уписали 1973 године. У уторак 12. децембра златне индексе је примило 58 „бруцоша“. Било је прилика да се још једном сретнемо са нашим студентима који су својим радом промовисали име Машинског факултета широм наше земље, европа и света и ово је била прилика да се факултет још једном захвали на томе. Обраћајући се на церемонији декан факултета проф. др Горан Јаневски је пожелео свим добитницима да златни индекси донесу свима њима добро здравље и породичне среће.

Такође истог дана су додељене и златне дипломе генерацији студената који су те давне 1973 дипломирали. Златне дипломе је добило двадесетшеторо студената који су се овом приликом а својим млађим колегама подсетили времена студија али и заједничког рада у компанијама.

Честитамо свим нашим „бруцошима“ и „дипломцима“ и желимо пуно здравља и породичне среће.

Више фотографија са промоције можете видети овде.

DSC 0145 1 DSC 0118 1
DSC 0097 DSC 0161 1