Промоција нове генерације инжењера

Машински факултет у Нишу  изнедрио је нове инжењере.

Поводом дана факултета којом прослављамо 63 године постојања и рада промовисани су нови инжењери. У понедељак 11. децембра 2023.године свечано су уручене дипломе студентима који су у претходној години завршили своје студије на Машинском факултету у Нишу и то студентима који су диполомирали на два студијска програма основних студија и седам програма мастер академских студија.

DSC 0038 1

Честитајући студентима декан факултета проф. др Горан Јаневски је истакао:

„Завршетак вашег школовања представља још један почетак, почетак вашег професионалног усавршавања. Диплома коју данас добијате нека представља подстрек да на том путу никада не станете. Само ви, носећи знање са факултета, можете да креирате свој професионални и лични успех и мењате друштво у коме живимо“.

Студентима је дипломе уручи декан факултета, продекан за наставу проф. др Мића Вукић и шефови катедри Машинског факултета у Нишу.

Честитамо свим нашим дипломцима и желимо им пуно здравља, породичне среће и професионалних успеха.

DSC 0058 1  DSC 0052 3  DSC 0057 1

Више фотографија са промоције можете видети овде