Потребна документа

Кандидати приликом пријаве на конкурс, уз пријавни лист који се добија на шалтерима Службе за студентска питања, предају  фотокопије следећих докумената:

• оверена сведочанства сва четири разреда завршене средње школе
  • оверена диплома о положеном завршном, односно матурском испиту
  • формулар очитане електронске личне карте (лична карта на увид)
  • доказ о уплати накнаде за полагање пријемног испита

Кандидати који желе да се упишу у оквиру Програма афирмативне мере уписа прирпадника ромске нционалне мањине приликом подношења пријаве на конкурс и прописане документације, прилажу и следећа документа:

• изјаву кандидата у писаној форми да је ромске националности
  • препоруку Националног савета ромске националне мањине
  •

Кандидати који желе да се упишу у оквиру Програма афирмативне мере уписа кандидата са инвалидитетом приликом подношења пријаве на конкурс и прописане документације, прилажу и један од следећих докумената:

• решење надлежног органа о постојању телесног оштећења и/или
  • решење о праву на додатак за туђу негу и помоћ
  • мишљење Интерресорне комисије
  • препоруку Удружења студената са хендикепом (кандидатима којима није рађена процена телесног оштећења и који нису корисници права на додатак за туђу негу и помоћ, достављају медицинску документацију Удружењу студената које даје препоруку одговарајућем факултету. Медицинска документација мора бити издата од надлежне здравствене институције и не сме бити старија од шест месеци. Неопходно је да се из лекарског извештаја може закључити на који начин хендикеп/здравствено стање утиче на исходе учења и свакодневно функционисање)

Приликом уписа сви кандидати су у обавези да Факултету доставе оригинална документа.

Висина накнаде трошкова за полагање пријемног испита износи 3.500,00 динара. Уплата се може извршити на текући рачун број 840-1745666-63 (сврха уплате  "Накнада за полагање пријемног испита", позив на број 742121001). Уплата накнаде може се извршити и на благајни факултета приликом пријаве.